Koncepcja i layout kwartalnika

Zadanie:

C&C Partners było wydawcą czasopisma skierowanego do klientów o nazwie „C&C News”. Firma zgłosiła się do nas z potrzebą odświeżenia layoutu oraz opracowania nowej koncepcji magazynu.

Klient:

C&C Partners to lider w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych, budynkowych i przemysłowych. Firma jest wiodącym polskim dystrybutorem i instalatorem systemów zarządzania bezpieczeństwem, monitoringu, kontroli dostępu, światłowodów oraz kabli do systemów zabezpieczeń. C&C Partners należy do Grupy TKH, międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych.

Narzędzia:

Copywriting
Projekty graficzne
Custom publishing
Redakcja i korekta

Przebieg:

1
Koncepcja i layout

Uwzględniając oczekiwania grupy docelowej magazynu opracowaliśmy nowy layout, podkreślający nowoczesny charakter rozwiązań oferowanych przez firmę oraz szerokie spektrum dystrybuowanych produktów. Uporządkowaliśmy sekcje tematyczne oraz formułę podawania treści. Opracowaliśmy tone of voice magazynu.

2
Redakcja, korekta i skład

Zajęliśmy się także redakcją, korektą i składem pisma. Pod naszym okiem do rąk klientów trafiło już 13 numerów magazynu.

Rezultaty:

Odświeżony magazyn C&C News ucieleśnia wartości określone w strategii firmy. Nowa koncepcja magazynu spotkała się z dobrym przyjęciem wśród klientów oraz ułatwiła pracę nad tworzeniem treści przez dział marketingu współpracujący w tym zakresie z działami produktowymi. Z firmą C&C Partners kontynuujemy współpracę w zakresie custom publishing oraz redakcji innych treści już od 5 lat.

Zespół:

Strategy
dobocom
Layout
Minima
Content
dobocom
DTP
Minima & PW Projekt & C&C Partners
Production
dobocom
Zobacz podobne projekty