Gazeta firmowa "Kimformator"

Zadanie:

Naszym zadaniem było odświeżenie szaty graficznej oraz koncepcji magazynu firmowego Kimball Electronics Poland pod nazwą „Kimformator”. Agencja zajęła się opracowaniem nowej formuły magazynu oraz makiety. Na bazie wypracowanych wspólnie z klientem koncepcji wydawniczej zajmujemy się koordynowaniem prac związanych z powstawaniem kolejnych numerów czasopisma, pisaniem i redakcją artykułów, tworzeniem i doborem zdjęć, składem oraz wydrukiem.   

Klient:

Kimball Electronics Poland to amerykańska firma produkująca wysokiej jakości podzespoły elektroniczne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. W zakładzie w Tarnowie Podgórnym zatrudnia ponad 1000 osób.

Narzędzia:

PROJEKTY GRAFICZNE
COPYWRITING
CUSTOM PUBLISHING
REDAKCJA I KOREKTA

Przebieg:

1
Koncepcja

Stworzenie nowej koncepcji magazynu, który wydawany był przez wiele lat. Makieta, układ tematyczny, podział na działy, określenie tone of voice i proporcji określonych treści.

2
Layout

Zaprojektowanie wizualnej koncepcji gazety, graficznych motywów przewodnich, charakteru zdjęć i innych elementów komunikacji.

3
Redakcja

Do naszych zadań należy zbieranie materiałów od pracowników, ustalanie tematu przewodniego numeru, tworzenie treści lub ich redakcja.

4
Sesje zdjęciowe

Od czasu do czasu w magazynie prezentujemy ważne dla firmy projekty i ludzi, którzy je inicjują lub wdrażają. Wówczas elementem wizualnym tych wydań są sesje zdjęciowe.

5
Skład, łamanie i druk

Do naszych zadań należy skład, łamanie oraz przygotowanie i nadzór nad drukiem.

Rezultaty:

100%

Cyklicznie pracownicy firmy Kimball Electronics Poland otrzymują dawkę wiedzy o bieżących wydarzeniach w firmie, ale także łamy do dzielenia się swoimi pasjami i zainteresowaniami.

Zespół:

Koncepcja i redakcja
dobocom
Zobacz podobne projekty