TrendBook o parkingach

Zadanie:

Stworzyć folder dla dyrektorów i zarządzających centrami handlowymi w Polsce, który w atrakcyjny i nieszablonowy sposób przedstawi produkt C&C Partners – rozwiązania parkingowe Park Assist.

Klient:

C&C Partners to lider w zakresie rozwiązań telekomunikacyjnych, budynkowych i przemysłowych. Firma jest wiodącym polskim dystrybutorem i instalatorem systemów zarządzania bezpieczeństwem, monitoringu, kontroli dostępu, światłowodów oraz kabli do systemów zabezpieczeń. C&C Partners należy do Grupy TKH, międzynarodowego koncernu skupiającego ponad 70 firm specjalizujących się w produkcji oraz dostarczaniu rozwiązań z zakresu telekomunikacji oraz rozwiązań budynkowych i przemysłowych. Jest także wyłącznym dystrybutorem na Polskę rozwiązań Park Assist.

Narzędzia:

PROJEKTY GRAFICZNE
COPYWRITING
REDAKCJA I KOREKTA

Przebieg:

1
Poznanie odbiorcy

Zanim zaczęliśmy pisać, postanowiliśmy określić potrzeby odbiorcy oraz styl komunikacji, który będzie najbliższy jego preferencjom. Oceniliśmy, że główną korzyścią z folderu powinno być zdobycie nowej wiedzy z zakresu zarządzania centrum handlowym w kontekście parkingowych upodobań Polaków i światowych trendów.

2
Redakcja treści

Napisanie artykułów poprzedził skrupulatny research: zbieranie raportów, badań i statystyk. Ich analiza umożliwiła nam redakcję rzetelnych merytorycznie i ciekawych tekstów, które poruszały tematy trendów samochodowych, przyzwyczajeń kierowców dotyczących korzystania z parkingów oraz ścieżek klienta centrum handlowego.

3
Layout, skład i łamanie

Skupiliśmy się na infograficznym charakterze i staraliśmy się jak najwięcej danych pokazać w formie graficznej. Uatrakcyjniło to przekaz i umożliwiło jasną komunikację – tak, by odpowiednio wyeksponować najważniejsze dane.

4
DTP, produkcja i kolportaż

Zajęliśmy się zleceniem kompleksowo: przygotowaliśmy plik do druku, koordynowaliśmy zamówienie z drukarni i rozesłaliśmy foldery do wskazanych klientów.

Rezultaty:

Wyróżniający się na tle innych materiał, który z zainteresowaniem mogą przeczytać klienci docelowi produktu Park Assist – zarządzający centrami handlowymi w Polsce.

Zespół:

Copywriting
dobocom
Layout, skład i DTP
dobocom
Zarządzanie projektem
dobocom
Zobacz podobne projekty