Koncepcja, treść i projekt albumu na 20-lecie firmy

Zadanie:

Jak przedstawić 20 lat firmy? Zebrać najciekawsze momenty z kilkunastu segregatorów i setek zdjęć, przygotować osobiste historie i sprawić, aby dobrze się je czytało! Naszym zadaniem było opracowanie publikacji jubileuszowej Kimball Electronics Poland.

Klient:

Kimball Electronics Poland to amerykańska firma produkująca wysokiej jakości podzespoły elektroniczne dla branży motoryzacyjnej i przemysłowej oraz wyroby i urządzenia medyczne. W zakładzie w Tarnowie Podgórnym zatrudnia ponad 1000 osób.

Narzędzia:

PROJEKTY GRAFICZNE
FILMY I SESJE FOTO
PUBLIKACJE KSIĄŻKOWE
REDAKCJA I KOREKTA

Przebieg:

1
Koncepcja

Stworzenie koncepcji książki, poszczególnych części, wątków, kontekstów. Oddanie ducha firmy, którą od zawsze tworzyli ciekawi ludzie.

2
Research i redakcja

Mikroopowieści – to one prowadzą dalej. Naszym zadaniem było „pójście po śladach” – od człowieka, przez zdjęcie, do wycinka z gazety. Dziesiątki godzin w archiwach firmowych, rozmowy z obecnymi i byłymi pracownikami firmy. A następnie… niełatwe zadanie spięcia tego w spójną całość.

3
Kreacja

Zdjęcia wyszperane w archiwach – firmowym, prywatnych i miejskich – uzupełniliśmy eleganckim motywem przewodnim. Zaprojektowaliśmy układ treści i wybraliśmy odpowiednią typografię.

4
Wydanie

Czuwaliśmy nad procesem druku. Wybieraliśmy najbardziej adekwatne rozwiązania i uszlachetnienia.

Rezultaty:

100%

Wydanie wyjątkowej publikacji jubileuszowej pokazującej 20 lat Kimball Electronics Poland. Książki, którą przyjemnie się przegląda i czyta z zainteresowaniem.

Zespół:

Koncepcja i redakcja
dobocom
Druk
Drukarnia Nowak
Zobacz podobne projekty